Máte -li jakékoli dotazy, kontaktujte nás prostřednictvím e -mailu nebo telefonu a my se vám co nejdříve ozveme. Těšíme se na vaši odpověď.

  • Poprodejní servis
  • Logistika
  • Platební účet
  • Návrhy a stížnosti

-Záruka kvality

Velice vám děkujeme za nákup našich produktů nejvyšší kvality. „Služba vyhrazená zákazníkům“ je naším cílem služby a slibujeme, že všem našim poprodejním službám poskytneme nejlepší kvalitu, nejefektivnější a nejnižší spotřebu. zákazníci, kteří s námi navázali spolupráci za účelem zajištění práv a zájmů zákazníků. Garantujeme, že všechny výrobky pocházejí z původní výroby společnosti Kingsign Acryl, poskytujeme záruku kvality a bezplatnou technickou podporu online.
-Záruka
Zřídili jsme poprodejní oddělení, které je zodpovědné za poprodejní servis, technologický poradce a tak dále. Garantujeme, že náš inženýr může zákazníkům kdykoli poskytnout všechny druhy technických služeb. Řešíme technické problémy a pomáháme zákazníkům provozovat akrylový výrobek Kingsign telefonicky, e -mailem a všemi druhy možných servisních způsobů. Náš technický personál včas poskytne zpětnou vazbu.
-Poprodejní servis
Po celou dobu používání společnost zajistí řádný provoz výrobku a odpoví do 24 hodin po obdržení požadavku na údržbu od uživatele.


Kontaktní údaje našeho poprodejního servisu následovně,

E-mailem:info@shkingsign.com

Tel:+86-021-59570209

Mobilní, pohybliví:+86-15921208762(24 hodin)

-způsob doručení

1. Expresní doručení
2. Letecká doprava
3. Námořní doprava
4. Flotila Kingsign Logistics
Vážení zákazníci, mnohokrát vám děkujeme za dlouhé prohlížení našich webových stránek, důvěřujte našim produktům. Pro zákazníky mimo oblast Šanghaje přijmeme první tři způsoby dopravy, kdy vám bylo doručeno zakoupené zboží.
-Čas doručení
1. Po úspěšné objednávce vás telefonicky nebo e -mailem informují o předpokládané době příjezdu obchodu.
2. Naše doba dodání je založena na včasné platbě vámi vypočítaného času, abyste mohli své produkty obdržet co nejrychleji, proveďte včasné platby.
3. Včasné dodání, zanechte prosím přesnou podrobnou adresu a platné kontaktní informace o objednávce.
4. Velké zásilky každý den, zřídíme co nejdříve po objednání zboží prostřednictvím skladů, logistiky nebo expresní normálně potřeba dodání 10-15 dní (v závislosti na vaší lokalitě) doručené na vámi určené místo.

Všem zákazníkům tímto potvrzujeme, že se řídí bankovními údaji Je to jediný přijímací účet určený společností SHANGHAI Kingsign International Trade Co., Ltd. Ostatní účty v jakékoli formě a za jakýchkoli okolností jsou bez našeho potvrzení neplatné.
Informace o bankovním převodu,
Název banky: čínská banka pobočka v Šanghaji jiading subbranch anting office
Bankovní adresa: moyu road 42, anting, šanghaj p.R. Čína
Swift kód: bkchcnbj300
Příjemce: shanghai kingsign international trade co., Ltd adresa příjemce: místnost 613, č. 28 moyu road, anting town, jiading district, shanghai, china
A/c no: 439065515206 (USD)
437780159697 (EUR)

 

Současně kingsign tímto potvrzuje, že společnost kingpin international (china) co., Limited je hlavní společností shanghai kingsign international trade co., Ltd, shanghai kingsign international trade co., Ltd jmenovala kingpin international (china) co., Omezeno jako autorizovaná společnost pro příjem veškerých mezinárodních remitencí.

Informace o bankovním převodu,
Název banky: hsbc
Bankovní adresa: 1â Queen's Road Central, Hongkong
Kód banky 004
Swift kód: hsbchkhhhkh
Příjemce: kingpin international (china) co., Limited
Adresa příjemce: Pokoj 2105, Trend Center, 29-31 Cheung Lee Street, Chai Wan, Hong Kong
A/C NO: 801265539838

Vážený zákazníku,
Vítejte v centru stížností Kingsign.
Ať už jste naši distributoři, zákazníci, partneři nebo pracujete, zde můžete vyřešit problémy v procesu stížnosti na spolupráci, budeme vás sledovat, abychom vám během pracovního dne poskytli kontaktní informace.
Kontakt: paní Jenny
E-mailem:jenny@shkingsign.com
Wechat: Jenny-Tang
Můžete také zavolat na naši stížnost telefonicky, kontaktujte nás přímo!
Telefon:+86-13370070913