Akrylová tyč

KINGSIGN ACRYLIC je profesionální výrobce a dodavatel akrylových tyčí v čínské Šanghaji, investoval Kignsign International (China) Limited, pracuje na designu, výrobě prodeje silných akrylových fólií, reklamních akrylových fólií, akrylových trubek, akrylových tyčí. Poskytujeme jak extrudované akrylové tyče, tak lité akrylátové tyče, pokud máte problémy, pošlete nám dotaz.
Akrylová tyč se pro svůj krásný vzhled používá hlavně pro reklamu, řemesla, osvětlení, dekoraci. Různé typy akrylových tyčí s různým průměrem. Například kulatá akrylová tyč může mít průměr až OD400 mm, ale vířivá akrylová tyč má průměr maximálně 50 mm. Přijímáme službu OEM, abychom přidali požadavky na velikosti a další požadavky na obrábění.
Akrylová tyč Kingsign má v globálním světě široký sortiment, jako je Velká Británie, Spojené státy, mnoho zemí Blízkého východu, Turecko, Jižní Korea, Austrálie, Ekvádor atd.
Nakupte Akrylová tyč v naší továrně s názvem Kingsign Acrylic, která je jedním z předních Akrylová tyč výrobců a dodavatelů v Číně. Naše výrobky mají vlastní značky a poskytují dobré služby, jako je poprodejní prodej, 30letá záruka. Naše výrobky mají CE, FDA „Certifikace SGS se slevovými produkty. Pokud chcete získat levné výrobky s trvanlivým a snadno udržovatelným zpracováním, můžete velkoobchodně i hromadně. Naše výrobky neposkytují pouze levné výrobky, ale také poskytují ceníky a citáty. Naše nejnovější prodejní produkty mají vysokou kvalitu a jsou oblíbené u lidí, kteří chtějí získat pokročilé a módní zboží. máme také na skladě produkty, které jsou přizpůsobené a fantazijní. Můžete si být jisti, že u nás nakoupíte prvotřídní produkty.