Okna do bazénu

Kingsign Acrylic je H.K. Kingsign International (Čína) Kapitálové investice v Šanghaji v Číně založily převážně akrylové materiály, hlavními produkty jsou vysoce kvalitní akrylátová fólie, trubice, tyč, design extra velkého akrylátového okna bazénu, akvarijní nádrž na ryby, extra velký akrylový tunel dodávka a instalace desek; návrh, výroba a instalace scénické aplikace akrylových materiálů ve velkém.
Okna bazénu nejsou omezena tvarem a velikostmi, mohou být boční stěnou, spodními částmi okna nebo celými stranami, podporujícími jakýkoli tvar spojující stavbu rámů bazénu. KINGSIGN mají zbytkový monomer s obsahem méně než 1%, který je výsledkem našeho procesu vytvrzování surovin (MMA). Zbytkový monomer ve vyšších hladinách může v rozumně krátké době odbarvit panel v ultrafialových (UV).
Máme jednu z globálních monolitických (nespojených) litých akrylátových bloků --- 11500 mm x 3000 mm a 8100 x 3700 mm. Kingsign přizpůsobený tvar a velikosti bazénových oken vyrábí velká automatická trouba a pětiosý obráběcí stroj. Náš silný akrylový panel prošel testem SGS ve standardu USA FDA. Při návrhu oken do bazénu poskytujeme zprávu o analýze nekonečných prvků, abychom potvrdili bezpečnostní tloušťku oken v bazénu.
Nakupte Okna do bazénu v naší továrně s názvem Kingsign Acrylic, která je jedním z předních Okna do bazénu výrobců a dodavatelů v Číně. Naše výrobky mají vlastní značky a poskytují dobré služby, jako je poprodejní prodej, 30letá záruka. Naše výrobky mají CE, FDA „Certifikace SGS se slevovými produkty. Pokud chcete získat levné výrobky s trvanlivým a snadno udržovatelným zpracováním, můžete velkoobchodně i hromadně. Naše výrobky neposkytují pouze levné výrobky, ale také poskytují ceníky a citáty. Naše nejnovější prodejní produkty mají vysokou kvalitu a jsou oblíbené u lidí, kteří chtějí získat pokročilé a módní zboží. máme také na skladě produkty, které jsou přizpůsobené a fantazijní. Můžete si být jisti, že u nás nakoupíte prvotřídní produkty.