Plavecký bazén

KINGSING ACRYLIC je investicí společnosti Kingsign International (Čína) v Šanghaji, zřízení exportu orientovaného na domácí trh a prodeje na domácím trhu, doplněného komplexní prodejní společností, která vyváží různé druhy akrylových fólií, trubek, trubek a provádí různé mezinárodní rozsáhlé projekty akvárií a bazénů.
Okenní panel z akrylátového bazénu má super jasnou propustnost světla. Tam, kde použít akrylát, neexistují žádná omezení, část a celá boční/spodní stěna nebo kombinovaná boční stěna nebo celý rám bazénu, můžeme jej vyrobit podle vašeho návrhu. Vyrábíme akrylátové bazénové okenní panely s jednorázovým litím, se silnou odolností proti nárazu a UV záření, vydrží test počasí a čas.
Společnost Kingsign vyrábí akrylátový bazén jakéhokoli tvaru a jakékoli velikosti, výroba probíhá pomocí velké automatické pece a pětiosého obráběcího stroje. Na nespojeném akrylovém panelu máme jeden z největších globálních monolitických litých akrylátových bloků velikosti 511500 mm x 3000 mm a 8100 x 3700 mm €. Na všechny akrylové listy od společnosti Kingsign poskytujeme záruku 30 let bez žloutnutí. Prošli jsme testem SGS ve standardu amerického FDA.
Nakupte Plavecký bazén v naší továrně s názvem Kingsign Acrylic, která je jedním z předních Plavecký bazén výrobců a dodavatelů v Číně. Naše výrobky mají vlastní značky a poskytují dobré služby, jako je poprodejní prodej, 30letá záruka. Naše výrobky mají CE, FDA „Certifikace SGS se slevovými produkty. Pokud chcete získat levné výrobky s trvanlivým a snadno udržovatelným zpracováním, můžete velkoobchodně i hromadně. Naše výrobky neposkytují pouze levné výrobky, ale také poskytují ceníky a citáty. Naše nejnovější prodejní produkty mají vysokou kvalitu a jsou oblíbené u lidí, kteří chtějí získat pokročilé a módní zboží. máme také na skladě produkty, které jsou přizpůsobené a fantazijní. Můžete si být jisti, že u nás nakoupíte prvotřídní produkty.