Akvarijní nádrž

KINGSIGN ACRYLIC je profesionální výrobce a dodavatel akvarijních nádrží v čínské Šanghaji, investovaný společností Kingsign International (Čína) Limited, která pracuje na designu, výrobě prodeje silných akrylových fólií, reklamních akrylových fólií, akrylových trubek, akrylových tyčí. Více než 20 let, kdy jsme se věnovali návrhu, výrobě a prodeji silných akrylových fólií, jsme nezávisle vyvinuli akrylová lepidla, která byla aplikována na lepení desek, super silné desky a údržbu, vlastní jednu z největších monolitických (nespojených) litých akrylových bloků, „11500 mm x 3000 mm a 8100 x 3700 mm“.
Akvarijní nádrže většinou volí jako materiál akrylový plech, protože akrylát má vynikající výkon. Vyrábíme akrylátové nádrže, akrylátové válce a akrylové nádrže neobvyklého tvaru. Naše materiály pro akvarijní akrylové nádrže splňují standard RoHS a procházejí standardním testem USA FAD. Povrch akvarijní nádrže je pevný a lesklý, s 93% propustností světla, podobný krystalu.
Akvarijní nádrž používá akrylátová lepidla, která nezávisle na sobě lepíme na desku, a zpracováváme do přizpůsobeného tvaru a libovolných velikostí automatickou troubou a pětiosým obráběcím strojem. Díky našim výkonným výrobním schopnostem a pokročilému vybavení můžeme provádět akvária všech velikostí a tvarů.
Nakupte Akvarijní nádrž v naší továrně s názvem Kingsign Acrylic, která je jedním z předních Akvarijní nádrž výrobců a dodavatelů v Číně. Naše výrobky mají vlastní značky a poskytují dobré služby, jako je poprodejní prodej, 30letá záruka. Naše výrobky mají CE, FDA „Certifikace SGS se slevovými produkty. Pokud chcete získat levné výrobky s trvanlivým a snadno udržovatelným zpracováním, můžete velkoobchodně i hromadně. Naše výrobky neposkytují pouze levné výrobky, ale také poskytují ceníky a citáty. Naše nejnovější prodejní produkty mají vysokou kvalitu a jsou oblíbené u lidí, kteří chtějí získat pokročilé a módní zboží. máme také na skladě produkty, které jsou přizpůsobené a fantazijní. Můžete si být jisti, že u nás nakoupíte prvotřídní produkty.