Akrylový list

KINGSIGN ACRYLIC je kapitálová investice H.K Kingsign International (Čína) v Šanghaji, zaměřená především na design, výrobu, prodej tlustých akrylových desek, akrylových fólií, akrylových trubek, akrylových tyčí v Číně. Na začátku jsme založili extrudované i lité výrobní linky a poté pracovali na návrzích nových produktů. Nyní máme následující druhy akrylových fólií.
Průhledný akrylový list, barevný akrylový list, zrcadlový akrylový list, matný akrylový list
Akrylová fólie do vany, akrylová fólie proti oslnění, akrylová fólie proti poškrábání, antistatická akrylová fólie
Ohnivzdorný akrylový plech, difuzní akrylový plech, akrylový list LGP,
lesklý akrylový list, mramorový a vzorový akrylový list, perlový akrylový list
S výše tak širokým sortimentem výrobků z akrylových desek jsme specifikovali každý výrobní standard a testovací standard, aby výroba, testování a poprodejní služby fungovaly ve virtuálním kruhu. Mezitím jsme také dosáhli specializované zkušební zprávy pro pohodlí klienta. I když nás nemůžete navštívit, můžeme vám poskytnout vysoce kvalitní produkty.
Nakupte Akrylový list v naší továrně s názvem Kingsign Acrylic, která je jedním z předních Akrylový list výrobců a dodavatelů v Číně. Naše výrobky mají vlastní značky a poskytují dobré služby, jako je poprodejní prodej, 30letá záruka. Naše výrobky mají CE, FDA „Certifikace SGS se slevovými produkty. Pokud chcete získat levné výrobky s trvanlivým a snadno udržovatelným zpracováním, můžete velkoobchodně i hromadně. Naše výrobky neposkytují pouze levné výrobky, ale také poskytují ceníky a citáty. Naše nejnovější prodejní produkty mají vysokou kvalitu a jsou oblíbené u lidí, kteří chtějí získat pokročilé a módní zboží. máme také na skladě produkty, které jsou přizpůsobené a fantazijní. Můžete si být jisti, že u nás nakoupíte prvotřídní produkty.