Akrylová trubice

KINGSIGN ACRYLIC je profesionální výrobce a dodavatel akrylových trubek v čínské Šanghaji, investovaný společností Kingsign International (Čína) Limited, pracující na designu, výrobě prodeje silných akrylových fólií, reklamních akrylových fólií, akrylových trubek, akrylových tyčí.
Extrudovaná akrylová trubka, rozsah vnějších průměrů je 5-400 mm s libovolnou délkou; Vnější průměr litých akrylových trubek je 50-1500 mm, přizpůsobená délka menší než 3 m, tloušťka může být až 110 mm. Jsme flexibilní ohledně velikostí, povrchové úpravy, barev, vítejte na objednávku.
Společnost Kingsign vyrábí vysoce kvalitní akrylové trubice pro hyperbarickou kyslíkovou komoru, je super transparentní, bez nečistot. A s velkou výrobní kapacitou nám klient dává vysoké ocenění za rychlé dodací lhůty a dobrou kvalitu. Našimi hlavními klienty jsou Brazílie, Polsko, Peru, Turecko, Jižní Korea, Jižní Afrika, Indie atd.
Nakupte Akrylová trubice v naší továrně s názvem Kingsign Acrylic, která je jedním z předních Akrylová trubice výrobců a dodavatelů v Číně. Naše výrobky mají vlastní značky a poskytují dobré služby, jako je poprodejní prodej, 30letá záruka. Naše výrobky mají CE, FDA „Certifikace SGS se slevovými produkty. Pokud chcete získat levné výrobky s trvanlivým a snadno udržovatelným zpracováním, můžete velkoobchodně i hromadně. Naše výrobky neposkytují pouze levné výrobky, ale také poskytují ceníky a citáty. Naše nejnovější prodejní produkty mají vysokou kvalitu a jsou oblíbené u lidí, kteří chtějí získat pokročilé a módní zboží. máme také na skladě produkty, které jsou přizpůsobené a fantazijní. Můžete si být jisti, že u nás nakoupíte prvotřídní produkty.