Opatření Použití akrylátového bazénu.

- 2021-08-02-

Preventivní použití akrylátového bazénu je následující

1.Akrylový bazénnemohou existovat na stejném místě jako jiná organická rozpouštědla s jasnými a bezbarvými kapalinami.
2. Nedotýkejte se organických rozpouštědel. Jakmile se dotknete exteriéru akrylátového bazénu, může dojít k jeho poškození.
3. Během procesu přepravy projektu akrylového bazénu nemažte vnější ochrannou fólii nebo ochranný papír. Vzhledem ke složitosti přepravního procesu je snadné ovlivnit vnitřní materiály akrylového bazénu.
4. Teplota použití akrylového bazénu by neměla překročit 85 stupňů Celsia.
5. Při čištění akrylátového bazénu používejte pouze mýdlovou vodu, měkký bavlněný hadřík namočený v mýdlové vodě a nedrhněte ani nesušte tvrdým předmětem, jinak vypadá akrylový bazén snadno poškrábáním.

Vlastnosti akrylátového bazénu:
1. Trvanlivost: Projekt akrylátového bazénu má vynikající ochranu pro vestavěný světelný zdroj a prodlužuje dobu použití produktu světelného zdroje.

2. Odolnost proti povětrnostním vlivům: Panel je potažen kovovou základnou s vysokou koncentrací absorbéru UV stříkaného dováženou automobilovou barvou, která dokáže udržet dlouhodobou odolnost a nikdy nevybledne. Životnost je 5 ~ 8 let.

3. Odolnost proti nárazu: 200krát větší než u skleněných výrobků, téměř neexistuje riziko rozbití.

4. Úspora energie: dobrý výkon přenosu světla, odpovídajícím způsobem snížit světelné zdroje, ušetřit elektřinu, snížit provozní náklady.